לפרטים נוספים והרשמה

לפרטים נוספים והרשמה

נבחרת הקורסים

במהלך המפגשים נעמוד על תפקיד הרישום בחקר ועיצוב הקומפוזיציה לקראת ציור. כמו כן נעסוק בתרגום המהלך הטונלי ברישום לציור בצבע מים.
לגלות את סודות שפת הגוף דרך רצון, מצב ופעולה, חיזוק הנוכחות הבימתית והגשמת המטרות האישיות הבמה ובחיים, הקשבה פנימית וקבוצתית
סודות התחום, התנסות בשיקופי הפלייבק, עבודת אנסמבל ועוד
בקורס ניישם היבטים קליגרפיים אשר נחקרו מראשית ההיסטוריה היהודית, נלמד על תורת האותיות וסוגי הכתבים השונים, נחבר בין אות למילה, טקסט ומנגינה.
הקרטון הוא חומר בעל אפשרויות אינסופיות. הוא זמין, נוח ואקולוגי. והכי חשוב, אפשר ליצור איתו הכל! בקורס נתנסה במגוון טכניקות לעבודה בקרטון, כולל קרטון ברוט, ושימוש ב mâché Papier. נעסוק במושגים כגון: קונסטרוקציה, נפח, פני שטח, טקסטורה וצבע על גוף תלת מימדי.
קורס בו תקבלו הדגמות ותתנסו בעצמכן בטכניקות איפור שונות. הקורס משלב נגיעה בלימוד בסיסי של עבודה עם מוצרי איפור לבמה, שימוש במוצרי ספיישל אפקטס ועיצוב דמויות שונות (הזקנה/חיות/פנטזיה וכו).
יחד, נרקוד ונגלה סיפורים, שהגוף מחזיק במשך השנים. ניתן לגוף הנשי, המלווה אותנו בכל רגע ורגע, לומר את שיש לו, ונקשיב לתחושות ולרגשות העולים בנו. חוויה שתאפשר לך לגלות את הכוחות והעוצמות שיש בך לאהוב את עצמך כמו שאת.
ההרשמה הסתיימה!
קורס ייחודי חוויתי ומקיף המשלב פיתוח קול, יצירה ושירה. הגשת שירים לבמה, כתיבה, שירה באקפלה ועוד

מספר המקומות מוגבל, פתיחת
הקורס מותנית במספר הנרשמים

הקורסים מוכרים כשעות אקדמאיות
למשתתפות בקורס המלא, והגשת כל המטלות

הכניסה למכללה בהתאם להנחיות
משרד הבריאות: בהצגת תו ירוק בתוקף

לפרטים נוספים והרשמה

אמונה – המכללה האקדמית לאמנויות ועיצוב דרך בית לחם 104, ירושלים

Created by