תכנית המצטיינים לזהות ומדיניות בוחרת בכל שנה להשקיע בטיפוח צעירים וצעירות מוכשרים וערכיים שבכוחם לתרום ולהשפיע למרחב הציבורי בישראל. 

 

אולי אתם מכירים בוגרים שלנו? היכנסו כאן להתרשם ממשתתפי המחזורים הקודמים.

 

התוכנית כוללת מסע לימודי מרתק בסוגיות המרכזיות שעל סדר היום הציבורי בישראל. יום לימודים מלא בשבוע בהיקף כולל של כ-400 ש״ש ובהן הרצאות וסדנאות, דיונים קבוצתיים וסיורי שטח, במגוון נקודות מבט: זהות ומשטר, ישראל במזרח התיכון, ישראל בזירה הבינלאומית כלכלה, חברה ומנהיגות ציבורית. 

מה מיוחד אצלנו?

זהות ציונית ומדיניות ציבורית

אנו עוסקים בשאלות מדיניות אוניברסליות מנקודת מבט ישראלית- ציונית ורואים בתרבות הייחודית בישראל כלי עבודה חיוני לאנשי מדיניות ציבורית.

רב תחומיות והעמקה

בתוכנית משתתפים כ- 120 מומחים, אישי ציבור ואנשי מקצוע מן השורה הראשונה אשר נבחרים בקפידה באופן מותאם לכל סוגיה וסוגיה. מבנה הלמידה הייחודי מחייב עיבוד של סוגיות מורכבות ללמידה תמציתית. כל יחידת לימוד כוללת מסה מרוכזת של ידע מבוסס וניתוח מרתק ומעמיק.

למידה בקהילה

הקבוצה האיכותית היא הלב הפועם של התוכנית . תכני הלימוד העיוניים מלווים בדיונים, עיבודים קבוצתיים ומעגלי שיתוף המעשירים, מעמיקים את חוויית הלמידה והופכים את הקבוצה לנכס שממשיך עם הלומדים הרבה אחרי שהשנה נגמרת.

ליווי אישי

המכללה רואה כיעד מרכזי טיפוח אישי של כל אחת ואחד מהלומדים. ההתפתחות האישית שזורה לאורך כל תוכנית הלימודים בסדנאות, שיחות אישיות וליווי כללי לאורך כל הדרך

אז איך מגישים מועמדות?

לתכנית מתקבלים בכל שנה צעירות וצעירים בעלי פרופיל ציבורי מובהק
ויכולות לימודיות גבוהות אשר מייעדים את עצמם לעשייה במרחב הציבורי.

תהליך המיון כולל מספר שלבים:

1. טופס הגשת מועמדות 

2. שאלון אסטרטגי בכתב

3. סדנת מיון קבוצתית

4. ראיון אישי

בין הבוגרים שלנו:

מעניין? רוצה לשמוע עוד?
השאירו פרטים:

Created by