משכנתא לוקחים עם

הזינו את פרטיכם או חייגו 8661*

השיטה שלנו: כוח לכל לקוח

כוח קנייה של קבוצה

יכולת מיקוח גדולה

ריביות נמוכות

חיסכון של עשרות אלפי שקלים

מאושרים - המרכז הארצי למשכנתאות

חברת מאושרים המרכז הארצי למשכנתאות החלה את פעילותה בשנת 2010 כחברה לייעוץ, ליווי וסיוע למבקשים לקחת משכנתא. מטרת החברה להוות מקור חוץ בנקאי, מקצועי ואובייקטיבי הפועל למען לקוחותיה במטרה להשיג את תנאי המשכנתא הטובים ביותר.
במרכז הארצי למשכנתאות יעמוד לרשותכם צוות מקצועי המורכב מאנשי כספים, יועצי משכנתאות, כלכלנים ועובדי בנק לשעבר המכירים את המערכת הבנקאית לאורכה ולרוחבה. יחד אתכם, הצוות המקצועי של המרכז יבנה לכם את תמהיל המשכנתא המתאים ביותר לצרכים הפיננסים שלכם. החברה ליוותה מאז הקמתה אלפים רבים של לווי משכנתאות ועזרה להם לחסוך עשרות אלפי שקלים לאורך חיי המשכנתא, בזכות כוח אדיר של החברה מול כל הבנקים בישראל וארגון של קבוצות משכנתא אשר מהוות כוח קנייה עצום מול הבנקים ועוזרים להשיג את התנאים הכי טובים שניתן בכל נקודת זמן. הכי חשוב, הכול מתבטא בהחזר חודשי הנמוך ביותר לכל סכום משכנתא.

מהו כוח לכל לקוח?

מאושרים המרכז הארצי למשכנתאות מציע ללקוחותיו ליווי משכנתא עם חברה בעלת היקף לקוחות גדול, אשר מגיעה ככוח חזק אל מול הבנקים ובשל כך יכולה להשיג את התנאים המתאימים והטובים ביותר עבור כל לקוח.

קבוצות צרכנות המשיגות מחירים נוחים ותנאים טובים יותר מלקוח בודד קיימות בתחומים רבים. עולם המשכנתאות בהיותו תחום שקשה להבין את מהותו ולייעץ בו בצורה מקצועית, לא ראה עד היום קבוצה צרכנית. ייעוץ למשכנתאות תמיד נעשה 'אחד על אחד' וכך גם המשא ומתן מול הבנקים. עד היום אין חברת ייעוץ למשכנתאות "שהרימה את הכפפה'" ואיגדה נוטלי משכנתא לכוח צרכני משמעותי. מאושרים המרכז הארצי למשכנתאות, בזכות היקף הלקוחות הגדול שלו מעניק לכל לקוח כוח גדול פי כמה וכמה כאשר הוא פונה בשמו אל הבנקים. בזכות הכוח הצרכני הגדול, החברה מאפשרת לכל לקוח לקבל את התנאים הטובים ביותר עבורו. תנאים שאותם לא היה יכול להשיג 

בכוחות עצמו. כוחו של הצרכן הבודד מול הבנק קטן 

ויכולת המיקוח שלו לא גדולה – לא כך הדבר עבור מי שלוקח את המשכנתא עם מאושרים. 

חברת משכנתאות המטפלת בנוטלי משכנתאות רבים יכולה להשיג תנאים אטרקטיביים יותר 

ולו בשל העובדה שהיא כוללת מספר רב של חוזים פוטנציאליים ארוכי טווח עבור הבנק.

 

מה אני מקבל עם ההצטרפות למאושרים – המרכז הארצי למשכנתאות?
הצטרפות למאושרים המרכז הארצי למשכנתאות, לא רק מאפשרת כוח מיקוח גדול מול הבנקים, הוא גם מעניק לכם את החופש מפני התהליך המורכב של לקיחת משכנתא. אינכם זקוקים לטרוח בין הבנקים, להפסיד ימי עבודה ולהתמודד מול המכשולים וקשיים של סחבת. המרכז הארצי למשכנתאות לוקח על עצמו את אחריות התהליך עבורכם, לרבות משא ומתן מול הבנקים.

איך לקחת משכנתא דרך מאושרים?

אנו במאושרים מרכז הארצי למשכנתאות, שואפים ליצור תהליך נטילת משכנתא קל, פשוט ונוח. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם ויועץ משכנתאות מוסמך ייצור עמכם קשר למתן פרטים והמשך תהליך ללא עלות וללא התחייבות מצדכם. לאחר מכן, אנו נבחן את הנתונים הפיננסיים שלכם ונתאים לכם תמהיל משכנתא אופטימאלי. הצוות שלנו כולל יועצי משכנתא מנוסים, עם עבר בנקאי מוכח, אשר מכירים את כל רזי התהליך ויעזרו לכם לאורך כל הדרך, כאילו זו הייתה המשכנתא שלהם עצמם!

יתרונות השירות

משכנתא לרכישת דירה

בין אם מדובר בדירה ראשונה, החלפת דירה קיימת או דירה להשקעה, מרבית רוכשי הדירות בישראל נעזרים במשכנתא כדי לממן את רכישת הדירה.
משכנתא לרכישת דירה הינה למעשה המשכנתא הנפוצה ביותר.
בעת נטילת משכנתא לטובת רכישת דירה יש לקחת בחשבון שיקולים רבים כגון ההון העצמי שברשותנו, פריסת התשלומים, אחוז המימון, יחס ההחזר, שילוב החזר המשכנתא בהוצאות משק הבית, תשלומים נלווים לעסקה ולמשכנתא וכן עוד שיקולים שונים ונוספים. יש להתייחס לכל עסקה ומשכנתא בפני עצמה ולנתח אותה תוך בחינה ושקלול של כל האפשרויות והשיקולים השונים של הלווים.

אנו במאושרים המרכז הארצי למשכנתאות, נשמח ללוות אתכם בתהליך לקיחת המשכנתא, באמצעות ליווי מלא של יועצי המשכנתאות שלנו. ביחד נתכנן את המשכנתא בצורה הטובה ביותר ונשיג את התנאים המתאימים והטובים ביותר עבורכם.

שירותים נוספים:

מאושרים בתקשורת

מאושרים

המרכז הארצי למשכנתאות

8661*

רוז'נסקי 14, ראשון לציון

לפגישת יעוץ חינם, הקפה עלינו 😉

Created by